بهمنیار مدیرعامل هلدینگ فناوری اطلاعات بانک ایران زمین شد

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل هلدینگ جهان ارقام پارس با حضور معاونین فناوری اطلاعات و طرح و برنامه و مدیران ارشد بانک ایران زمین، مدیرعامل شرکت داتام، هیأت مدیره هلدینگ جهان ارقام پارس (جامپ) و مدیران عامل شرکت‌های زیرمجموعه برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل هلدینگ جهان ارقام پارس با حضور معاونین فناوری اطلاعات و طرح و برنامه و مدیران ارشد بانک ایران زمین، مدیرعامل شرکت داتام، هیأت مدیره هلدینگ جهان ارقام پارس (جامپ) و مدیران عامل شرکت‌های زیرمجموعه برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی جامپ، در این مراسم فرهاد اینالوئی معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین ضمن قدردانی از احمد میردامادی مدیرعامل سابق هلدینگ جهان ارقام پارس و قدردانی از احمد بهمنیار جهت قبول مسئولیت مدیریت این هلدینگ، ماموریت این شرکت متعلق به بانک را هماهنگی شرکت های زیرمجموعه در راستای اهداف بانک بیان کرد و گفت: هلدینگ جامپ باید با بررسی مدل های مختلف از طریق شرکت ها به بازار ورود کند و سهم قابل توجهی از بازار را بدست آورند.

در این مراسم مهران باوند سواد کوهی معاون طرح و برنامه بانک ایران زمین شرکت‌داری را همانند دوی امدادی بیان کرد و اظهار داشت: افراد زیادی در مسیر رشد یک مجموعه با توجه به تغییرات و استراتژی های ایجاد شده، سهیم هستند.

سوادکوهی استراتژی کلی بانک برای هلدینگ جامپ را هدایت مشتری دانست و افزود: هلدینگ فناوری اطلاعات بانک ایران زمین با تدوین برنامه های عملیاتی، شرکت های زیرمجموعه را در این حوزه ارزیابی کند و بانک بر اساس چارچوب های کلی در سطح کلان نظارت خواهد کرد. 

عباس فارسی مدیرعامل شرکت داتام در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات احمد میردامادی مدیر سابق هلدینگ جهان ارقام پارس، گفت: در یک سال اخیر با تمام فراز و نشیب هایی که در بازار وجود داشت، با ایجاد تفکرات اساسی و زیرساختی، به مسائل حوزه کسب و کار و شناخت بازار پرداخته شد. 

در ادامه احمد میردامادی مدیرعامل سابق هلدینگ جهان ارقام پارس در این مراسم مسئولیت پذیرفتن در بازار کنونی را سخت بیان کرد و گفت: جذب مشتری در شرایط کنونی بسیار سخت بوده و در این مسیر تجارب احمد بهمنیار موجب بالندگی و رشد هلدینگ خواهد شد.

احمد بهمنیار ضمن قدردانی از مدیران ارشد بانک و هلدینگ جامپ، ابراز امیدواری کرد که با همکاری مدیران عالی بانک بتوانیم کارنامه موفقی در توسعه زیرساخت ها و جذب سهم قابل توجهی از بازار رقابتی کنونی داشته باشیم.

لازم به ذکر است هلدینگ فناوری اطلاعات بانک ایران زمین (جامپ) با در اختیار داشتن شرکتهای توسعه فناوری های روز در بخش پلتفرم ها، شرکت سابین تجارت آریا در حوزه پرداخت دیجیتال، مرکز نوآوری ایران زمین در بخش نوآوری و زیرساخت های فنی بانکداری دیجیتال، شرکت آرمان وفاداری آریا در حوزه نئوبانک ها و باشگاه مشتریان به عنوان پیشانی بانکداری دیجیتال و شرکت پدیسار انفورماتیک در بخش پشتیبانی سخت افزاری و مجری مرکز تماس بانک ایران زمین، فعالیتهای گسترده ای را جهت ارائه خدمات مطلوب به مشتریان بانک ایران زمین برعهده دارد.

اشتراک گذاری:

مطالب مرتبط

امضای قرارداد همکاری مشترک هلدینگ فناوری اطلاعات بانک ایران زمین (جامپ) و بنیاد آینده سازان محلات (باما)
اخبار

با حضور علی آقا محمدی عضو مجمع تشخیص و مدیران عالی بانک ایران زمین صورت گرفت؛ تولد بانک محلات ایران زمین با آغاز به کار نئوبانک باما / ارائه خدمات بانک ایران زمین در اولین شعبه دیجیتال هیبریدی کشور

مراسم امضای قرارداد همکاری مشترک هلدینگ فناوری اطلاعات بانک ایران زمین (جامپ) و بنیاد آینده سازان محلات (باما) با عنوان “پروژه بانک محلات ایران زمین”

اخبار

پیام تسلیت هلدینگ فناوری اطلاعات بانک ایران زمین (جامپ) در پی شهادت آیت الله رئیسی و هیأت همراه

إنّا لله وإنّا إليهِ رَاجعُون شهادت جانسوز خادم‌الرضا(ع) آیت‌الله دکتر «سید ابراهیم رئیسی» رئیس جمهور، حسین امیرعبداللهیان وزیر امورخارجه، حجت الاسلام آل هاشم امام جمعه